Tartozz közénk! Jelentkezz és légy részese sikereinknek! A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) jelenleg: tagnyilvántartási munkatárs munkakörbe keres kollégát Budapestre.

Miben számítunk Rád?
•    tagjegyzék frissítése a kapott információk, adatok alapján, jogosultság függvényében
•    tagi adatbázis fejlesztésével, működtetésével kapcsolatos tesztelési, ellenőrzési feladatok ellátása
•    a rád bízott feladatok állapotának és azok határidejének folyamatos figyelése
•    a társterületekkel és társterületen dolgozó kollégákkal való kapcsolattartás, szükség esetén számukra segítségnyújtás
•    esetenként tagokkal, üzleti partnerekkel való kapcsolattartás, számukra tájékoztatás, információ nyújtása a NAK törvényében leírtaknak megfelelően a tagságukkal, adataikkal kapcsolatban (postai és/vagy elektronikus levél,)
•    olykor tagi megkeresések, válaszok rögzítése iktatási felületen

Mire lesz szükséged a feladatok ellátásához?
•    legalább 1 éves releváns szakmai tapasztalatra
•    készségre, képességre csapatban való munkavégzésre
•    pontosságra, precizitásra, monotónia tűrésre, határidők betartására
•    Microsoft Word és Excel magas szintű használatára

Amit kínálunk:
•    stabil, megbízható munkahely
•    kihívásokkal teli, dinamikus munkahelyi környezet
•    teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony
•    béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: 1115 Budapest, Bartók Béla út 105-113.
A tárgyban kérjük, tüntesd fel a pozíció megnevezését az alábbiak szerint: „Tagnyilvántartási munkatárs”.

Székhely: 1115 Budapest, Bartók Béla út 105-113. (Bartók Udvar)

Zöld szám: +36 80 900 365

Személyes ügyfélfogadás

Ügyfélszolgálati irodák elérhetőségei