Volt már olyan munkahelyed, ahová örömmel mentél dolgozni? Csatlakozz hozzánk! Termék-és folyamattámogatási szakértő munkakörbe keresünk kollégát budapesti központunkba.

Milyen feladatokban számítunk Rád?
•    a hálózati szolgáltatás közvetítési tevékenység támogatásában, folyamatok és rendszerek kidolgozásában
•    közreműködés a hálózat működésével kapcsolatos szabályrendszer kialakításában
•    a hálózat működését biztosító folyamatok kidolgozásában, a fejlesztési igények azonosításában
•    a stratégiát támogató üzleti folyamatok kidolgozásában, folyamatmenedzsmentben
•    a szolgáltatások közvetítéséhez szükséges fejlesztések azonosításában és a szakterületekkel való egyeztetésekben
•    érintett szakterületekkel való folyamatos írásbeli és személyes egyeztetésekben
•    értekezletek szervezésében, aktív közreműködés azok eredményes és hatékony lebonyolításában
•    döntés előkészítő anyagok készítésében
•    szükséges esetekben hálózati értekezleten, rendezvényeken való közreműködésben
•    támogató feladatok ellátásában

Mire lesz szükséged a feladatok ellátásához?
•    felsőfokú végzettségre (agrár végzettség előny)
•    legalább 3-5 éves tapasztalatra
•    értékesítésben, folyamattámogatásban szerzett tapasztalatra
•    magabiztos MS Office ismeretre (Excel)
•    önálló, precíz munkavégzésre
•    terhelhető, energikus személyiségre

Amit kínálunk:
•    kihívásokkal teli, érdekes, változatos munkakör
•    béren kívüli juttatások
•    határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony

Adószám: 18399257-1-43

Ügyfélszolgálati irodák elérhetőségei