A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) legfontosabb feladata a hazai agrár- és élelmiszerszektor hatékony képviselete, erősítése, valamint a magyar termékek versenyképességének javítása itthon, illetve a nemzetközi piacokon. A NAK vezető szerepet tölt be a nemzeti agrár- és élelmiszer stratégia alakításában és megvalósításában, továbbá a kormányzat első számú szakmai tárgyalópartnereként széles körű igazgatási és szolgáltatási közfeladatokat lát el. A NAK tagjai versenyképességének növelését folyamatosan bővülő szolgáltatási kínálattal segíti. A NAK jelenleg: üzemeltetési koordinátor munkakörbe keres kollégát Budapestre, két év határozott időre.

Feladatok:
-    A Beszerzési és üzemeltetési igazgatóság működésének támogatása, adminisztratív feladatainak koordinálása.
-    Az üzemi létesítmények fenntartási munkálatainak szervezése.
-    Kapcsolattartás üzemeltetési beszállítókkal.
-    Kapcsolattartás a központi és a megyei szervezeti egységekkel üzemeltetési feladatokban.
-    Saját beruházások koordinálása.
-    Megrendelésre végzett kisebb magasépítési munkák koordinálása.
-    A fentiek szerződéseinek kezelése, dokumentálása, költségfigyelése.
-    Kapcsolódó adatbázisok összeállítása, naprakészen tartása.
-    Üzemeltetéshez kapcsolódó számlák ellenőrzése.
-    A NAK által kötött keretszerződések alapján egyes megrendelések kezelése.

Elvárások:
-    Legalább 2 év hasonló területen szerzett, releváns szakmai tapasztalat;
-    Önálló, precíz és igényes munkavégzés;
-    Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség;
-    Határozott, proaktív személyiség.

Kiválasztásnál előnyként értékeljük:
-    B kategóriás vezetői engedélyt, vezetési gyakorlattal.

Amit ajánlunk:
-    Kihívásokkal teli, változatos munkakör;
-    Széleskörű béren kívüli juttatási csomag az egyéni igényeknek megfelelő, választható elemekkel;
-    Teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.

Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével, valamint motivációs levél.
A munkavégzés helye: Budapest (NAK székhelye)
A pályázatok beérkezésének határideje: 2018.09.30
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Üzemeltetési koordinátor”.

Adószám: 18399257-1-43

Földbizottsági meghívók

Őstermelői adatok lekérdezése

Ügyfélszolgálati irodák és falugazdászok