A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) legfontosabb feladata a hazai agrár- és élelmiszerszektor hatékony képviselete, erősítése, valamint a magyar termékek versenyképességének javítása itthon, illetve a nemzetközi piacokon. A NAK vezető szerepet tölt be a nemzeti agrár- és élelmiszer-stratégia alakításában és megvalósításában, továbbá a kormányzat első számú szakmai tárgyalópartnereként széles körű igazgatási és szolgáltatási közfeladatokat lát el. A NAK tagjai versenyképességének növelését folyamatosan bővülő szolgáltatási kínálattal segíti. A NAK jelenleg: jogász kollégát keres budapesti központjába, határozatlan időtartamra.

Feladatok:
-    Jogszabály módosítások előkészítésében, véleményezésében való részvétel,
-    Belső szabályzatok, utasítások kialakítása, véleményezése,
-    Szerződések előkészítése, véleményezése,
-    A szervezethez érkezett szakmai megkeresésekre adandó válaszok jogi vizsgálata,
-    Részvétel a belső projektek előkészítésében, megvalósításában, a projektek jogi támogatása,
-    Hatóságokkal, bíróságokkal, hivatalos szervekkel történő kapcsolattartás,
-    Jogsegélyszolgálattal kapcsolatos feladatok ellátásában való részvétel.

Elvárások:
-    Jogi szakvizsgát követő minimum 2 éves tapasztalat,
-    Agrárjogi szakismeretek,
-    Polgári jogi, munkajogi ismeretek, ezeken a területeken szerzett gyakorlati tapasztalat,
-    Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
-    Precíz, önálló munkavégzés,
-    Terhelhetőség, stressztűrő képesség,
-    Határozott, megbízható személyiség.

Előny:
-    Állami nagyvállalatnál vagy közigazgatásban szerzett tapasztalat,
-    Hazai és EU-s pályázati rendszerek ismerete,
-    Angol vagy német nyelv legalább középfokú ismerete.

Amit ajánlunk:
-    Versenyképes fizetés,
-    Béren kívüli juttatások.

Jelentkezés feltétele: magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével.
A pályázatok beérkezésének határideje: 2018.01.25.
A tárgyban, kérjük tüntesse fel a pozíció megnevezését: pl.: „Jogász”.

Adószám: 18399257-1-43

Földbizottsági meghívók

Őstermelői adatok lekérdezése

Ügyfélszolgálati irodák és falugazdászok