A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) legfontosabb feladata a hazai agrár- és élelmiszerszektor hatékony képviselete, erősítése, valamint a magyar termékek versenyképességének javítása itthon, illetve a nemzetközi piacokon. A NAK vezető szerepet tölt be a nemzeti agrár- és élelmiszer-stratégia alakításában és megvalósításában, továbbá a kormányzat első számú szakmai tárgyalópartnereként széles körű igazgatási és szolgáltatási közfeladatokat lát el. A NAK tagjai versenyképességének növelését folyamatosan bővülő szolgáltatási kínálattal segíti.  A NAK gazdasági igazgatóságának csapatába jelenleg kontroller kollégát keres.

Feladatok:
·    Operatív kontrolling feladatok ellátása, meglévő kontrolling folyamatok működtetése.
·    Javaslattétel a meglévő kontrolling folyamatok fejlesztésére vonatkozóan, részvétel a stratégiai célokat támogató kontrolling folyamatok kialakításában.
·    Éves költségvetés és előrejelzések elkészítése.
·    Vezetői információs rendszer működtetése illetve annak továbbfejlesztésében való részvétel.
·    Időszakos pénzügyi jelentések elkészítése, azok vezetés felé történő riportálása.
·    Kontrollinghoz kapcsolódó szabályzatok naprakészen tartása.
·    A gazdasági igazgató munkájának támogatása, az általa megjelölt feladatok határidőre történő elvégzése.

Elvárások:
·    Felsőfokú végzettség.
·    Legalább 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat.
·    Határozott, megbízható, terhelhető személyiség.
·    Pontos, precíz munkavégzés.
·    Önálló, proaktív munkavégzésre való készség.
·    A Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete (különös tekintettel az Excel program magabiztos ismeretére).

Amit ajánlunk:
·    Kihívásokkal teli, változatos munkakör.
·    Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások.
·    Határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.

Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével.
A munkavégzés helye: Budapest.
A pályázatok beérkezésének határideje: 2017.12.21
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Kontroller”

Adószám: 18399257-1-43

Földbizottsági meghívók

Őstermelői adatok lekérdezése

Ügyfélszolgálati irodák és falugazdászok