A  Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) feladata az agrár- és élelmiszerágazat hatékony képviselete, versenyképességének erősítése a tagoknak nyújtott szolgáltatások bővítésével. A NAK ennek érdekében jelenleg: grafikus munkatársat keres.

Feladatok:
·    Művészeti vezetővel és grafikai csoportvezetővel szoros együttműködésben marketing kampányok vizuális tervezésében és kivitelezésében adódó feladatok ellátása;
·    Grafikai munkák támogatása, illetve részvétel a tervezés/szerkesztési – offline és online – feladatokban egyaránt;
·    Honlap – illetve digitális fejlesztések támogatása (UI design);
·    Márkaépítési-arculattervezési folyamatok támogatása;
·    Kiemelt országos projektekhez kapcsolódó nyomdai anyagok kivitelezése;
·    Rendezvényekhez kapcsolódó grafikus operátori munkák elvégzése.

Elvárások:
·    Befejezett felsőfokú (vizuális művészeti terület) végzettség;
·    Legalább 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat;
·    Grafikus operátori tapasztalat;
·    Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator, Microsoft Office ismeretek;
·    Önálló, kreatív, proaktív munkavégzés;
·    Rugalmas, terhelhető, megbízható személyiség;
·    Pontos, precíz munkavégzés, kimagasló esztétikai érzék.

Előny:
·    After Effects, 3D alkalmazások ismerete;

Amit ajánlunk:
·    Béren kívüli juttatások;
·    Határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony;
·    Fiatal, dinamikus csapat.

Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével.
Munkavégzés helye: 1119 Budapest, Fehérvári út 89-95.
A pályázatok beérkezésének határideje: 2017.10.11.
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Grafikus munkatárs”.

Adószám: 18399257-1-43

Földbizottsági meghívók

Telekommunikáció

Őstermelői adatok lekérdezése

Ügyfélszolgálati irodák és falugazdászok