Keressük SAP technikai ismeretekkel rendelkező új kollégánkat. Te vagy a mi emberünk? Bázisüzemeltető és rendszertámogató kollégát keresünk budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:
•    SAP rendszer üzemeltetési feladatainak teljes körű ellátása (monitorozás, kimutatások készítése, problémakezelés, performancia optimalizálás, interfacek karbantartása, jogosultságok kezelése, incidenskezelés);
•    SAP adatbázisok folyamatos rendszerfelügyelete, valamint karbantartása;
•    SAP fejlesztési javaslatok kezdeményezése;
•    Részvétel alkalmazás tesztelésekben, éles és teszt környezet kialakítása;
•    Az üzemeltetéshez kapcsolódó adminisztráció pontos elvégzése, folyamatleírások készítése;
•    Szoros munkakapcsolat fenntartása a felhasználókkal, az üzemeltetésben résztvevő társosztályokkal és beszállítókkal egyaránt.

Előny:
•    Nagyvállalati infrastruktúra és alkalmazás felügyeleti rendszerek üzemeltetői ismerete;
•    Nyitottság más SAP modulok támogatására/betanulására
•    B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat.

Elvárások:
•    Felsőfokú végzettség;
•    Legalább 3 év szakmai tapasztalat;
•    SAP technológiai ismeretek;
•    Nyitottság fejlődésre, új ismeretek elsajátítására

•    Változatos, kihívásokkal teli, érdekes munkakör, hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség;
•    Fiatal, dinamikus környezet;
•    Béren kívüli juttatások (cafeteria, egészségügyi szolgáltatás, megtakarítással egybekötött biztosítás);
•    Színvonalas, modern munkakörnyezet;
•    Határozatlan idejű, teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony

Csatlakoznál a Kamara csapatához?
•    A tárgyban kérjük, tüntesd fel a pozíció megnevezését az alábbiak szerint: „Bázis üzemeltető - Rendszertámogató”.

Nemzeti Agrárgazdasági Kamara

Cím: 1115 Budapest, Bartók Béla út 105-113. (Bartók Udvar)

Adószám: 18399257-1-43

Ügyfélszolgálati irodák elérhetőségei